Wróżka online

Wróżka online jest potrzebą naszych dzisiejszych czasów, ale czy taka forma wróżenia załatwi wszystko?

Wróżka online
 

Wróżka online jest potrzebą naszych dzisiejszych czasów, ale czy taka forma wróżenia załatwi wszystko?

Wróżka online

Wróżka online może być dobra na wszystkie zmartwienia tego świata. A ponieważ każdy z nas ma w ciągu dnia zbyt mało czasu właściwie na wszystko, dlatego wróżby online są coraz bardziej popularne i nie ulega to wątpliwości. Usiłujemy wcisnąć 48 h w 24 godziny. To uroda naszych dzisiejszych czasów. Piszemy więc maile w nadziei na szybkie załatwienie sprawy, dobre zaplanowanie dnia, a nawet doskonałe zaplanowanie życia uczuciowego. I przyznam szczerze, że znam dwa małżeństwa, gdzie znajomość w obu przypadkach zaczęła się właśnie przez internet. Dlatego nie jestem zaskoczona, że zamiast wizyty osobistej u wróżki w gabinecie klienci umawiają wizytę u wróżki online. Wróżka online jest potrzebą naszych dzisiejszych czasów, ale czy taka forma wróżenia załatwi wszystko?


Wróżka online czy warto?

Taki seans Tarota u wróżki online ma zalety. Wysyłamy konkretne pytania w nadziei na sprawne rozwiązanie problemów. Otrzymujemy przepowiednię z Kart Tarota. Mam klientki, które są zadowolone z takiej formy wróżenia i zamawiają u mnie kolejne wróżby online z tarota. Taka forma wróżenia im odpowiada. Jednak klienci nie do końca wiedzą, że opisanie uczuć, wrażeń, odpowiedzi wymaga „prawie” napisania książki. A tu cała wróżba online ma się zamknąć w jednej wiadomości. Czasem napisanie wróżby online jest dość trudne, bo odpowiedzi kart nie zawsze są proste i jednoznaczne. Karty tarota pokazują czasem wiele rozwiązań i praktycznie każde z nich należy klientowi opisać. Taka przepowiednia będzie rodziła kolejne pytania, na które trudno będzie mi odpisać juz po zakończeniu seansu. Wróżba online jest wysłana do klienta i praktycznie sprawa jest załatwiona, ale jak się okazuje to nie wszystko….

Czy faktycznie opcja wróżka online to dobre rozwiązanie? Ja osobiście nie podzielam do końca tego poglądu, że taka wróżba online załatwi wszystko. Nawet najbardziej dokładnie opisana wyrocznia, przepowiednia, pomimo, że jest wygodna, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu, można taką wróżbę otrzymaną online wciąż czytać, ale… no właśnie….W takiej wróżbie zapewne pojawi się wiele spraw, które Cię zaskoczą. Karty tarota pokażą nowe sprawy, których się nie spodziewasz, bo tak to już jest z wyrocznią, że przepowiada nieoczekiwane. Gorzej jeśli dodatkowo taka wróżba zaburzy Twój tok myślenia lub zakłóci działania, na które właśnie byłaś zdecydowana. Wróżka online ma w takiej sytuacji trudne zadanie do wykonania, a do wróżby po złożeniu kart praktycznie nie powinno się wracać. W tej sytuacji czy na pewno wróżka online będzie tym czego szukasz?

Zawsze uprzedzam klientów, że jeśli korzystają z opcji wróżka online powinni spodziewać się niespodzianek w przepowiedni. Uprzedzam, że nie stawiam kart dwukrotnie na te same pytania i jeśli klient będzie miał wątpliwości co do wróżby to nie możemy postawić kolejny raz kart na to samo. Karty tarota tego zwyczajnie nie lubią. Dlatego uważam, że nic nie zastapi rozmowy z wróżką na spotkaniu osobistym lub wróżenia przez telefon.


Wróżka online czy wróżka na telefon ?

Jeśli możesz do mnie zadzwonić skorzystaj z wróżenia na telefon. Jesli możesz umówić się ze mną na seans Tarota w gabinecie wróżb umów się na spotkanie. Rozmowa to najlepsza forma komunikacji w przypadku wróżby z Kart Tarota. Wiem, że cała mąrość świata zamknięta jest w książkach, ale rozmowa z drugim człowiekiem jest wiąż niezastąpioną formą komunikacji. Podczas rozmowy mamy czas na dokładne wyjaśnienie spraw, z którymi chcesz zwrócić się do wróżki. Na bieżąco możesz pytać moje karty o nowe niespodziewane informacje ukazujące się w przepowiedni. Zdecydowanie łatwiej jest przekazać wróżbę z kart tarota werbalnie niż ją opisać. Wróżka online będzie miała jednak swoich zwolenników i wróżka na telefon również. Klienci tą pierwszą będą chwalić za to, że dyskretnie skorzystali z wróżby i na bilingu telefonicznym nie zapisał się jej numer. Tą drugą za wróżbę, dobrą poradę i zwyczajnie za miłą rozmowę, na którą serdecznie Ciebie zapraszam.

Jestem wróżką z Warszawy, ale pochodzę z Gdańska. Moi klienci skądś pochodzą i gdzieś mieszkają, ale to nie jest problem, żeby skorzystać z wróżenia z Kart Tarota u mnie osobiście lub na telefon. Spotykam się i rozmawiam z klientkami z całego świata zaczynając od Wysp Zielonego Przylądka, poprzez Los Angeles w Kaliforni, Stan Iowa, Teksas, Florydę, Irlandię, Anglię, Francję, Niemcy, Holandie, a nawet Litwę. Umówienie sie na wróżenie z polską wróżką jeśli mieszkasz daleko nie jest w dzisiejszych czasach problemem.

Ale, jeśli masz życzenie umówić się na wróżbę online to proszę o przesłanie maksymalnie do 5 bardzo konkretnych pytań. Pytania do kart nie mogą być ogólne i dotyczyć np ogólnej przyszłości, ponieważ wtedy wrózba z kart tarota musiałaby być postawiona na wszystkie płaszczyzny Twojego życia: miłość, pracę, finanse, sprawy rodzinne, kłopoty, zagrożenia, itp. Wróżby online wymagają zadania bardzo konkretnych pytań, dlatego układając je bardzo się nad nimi zastanów. Przy takim wróżeniu ważne są daty urodzenia, Twoja i osób, o które chcesz zapytać. Po przesłaniu pytań wycenię je, a jeśli zaakceptujesz wycenę opłacisz wróżbę online.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności