Wróżby z Kart Tarota w Ikea Targówek

Wróżby z Kart Tarota w Ikea Targówek
 

Wróżby z Kart Tarota dla IKEA

Andrzejki to czas szczególnie sprzyjający wróżbom. W tym czasie wiele osób korzysta z porad wróżek. IKEA Targówek przygotowała dla klientów posiadających kartę IKEA FAMILY w tym dniu niespodziankę. W IKEA stanęły namioty, w których wróżyły wróżki z Kart Tarota. Czas płynął miło, a klienci mieli mnóstwo pytań dotyczących uczuć, pracy i finansów. Wróżby z kart tarota wzbudzały refleksje i dawały wskazówki. Czym spowodowane jest tak duże zainteresowanie wróżbami? Może tym, że wróżby z kart tarota mają magiczną moc działania, udzielają konkretnych odpowiedzi.

Wróżby z Kart Tarota na Andrzejki

Takie spotkanie to tylko jeden z wielu przykładów. W okolicach imienin Andrzeja wróżka na imprezach ma wiele pracy. Andrzejki to czas zabaw, wróżb z Kart tarota oraz czas integracji pomiędzy pracownikami. W rozrywkach zaplanowanych przez pracodawcę uczestniczą nie tylko dorośli, ale również dzieci. Wrozka na Andrzejki zachwyca zwłaszcza panny i kawalerów, Andrzejki zdają się bowiem być przede wszystkim ich świętem. Piknik firmowy staje się okazją do lania wosku, rzucania za siebie skórkami jabłek, a także do wielu innych zabaw, które mają ujawnić coś więcej na temat przyszłego małżonka, jego wyglądu, charakteru i pozycji społecznej, a może i ujawnienia imienia przyszłego wybranka.

Halloween i wróżby

Wróżka musi zresztą przyznać, że jesień jest dla niej gorącym okresem, imprezy w czasie Andrzejek nie są bowiem wcale jedynymi, w których bierze udział. Ciekawą uroczystością jest też Halloween, tradycja wspominania zmarłych, która często staje się okazją do organizacji imprezy. Halloween to pozornie lekkie święto, które mówi jednak o ponadczasowych wartościach. W czasie jego trwania przygotowujemy dynie, szukamy słodyczy i jesteśmy gotowi radzić sobie z ciekawskimi dziećmi, które liczą na kilka cukierków obiecując psikus tym dorosłym, którzy nie chcą im pomóc. Wróżka na Halloween w swoim namiocie opowiada o tym, co zapisano w kartach, nie zna przy tym tematu tabu gotowa pomagać zarówno tym, którzy są ciekawi własnych losów, jak i tym, którzy chcą wiedzieć, jak oceniać decyzje swoich najbliższych.

Zarówno imprezy andrzejkowe, jak i organizowane przez firmy spotkania z okazji Halloween są okazją do tego, przekonać się o tym, co potrafi wróżka i co ma ona do powiedzenia na temat naszej przyszłości. Często jest to jednak również okazja do tego, aby poznać kogoś znanego i lubianego, kto również zdecydował się na uświetnienie poprzez swoje towarzystwom imprezy. Często są to piosenkarze tacy, jak choćby Justyna Steczkowska, która śpiewała w hotelu Mazurkas lub kabareciarze znakomitej grupy Paranienormalni. Wróżka na  imprezę przyciąga jednak również wyjątkowo znanych i lubianych przedstawicieli świata show-biznesu takich jak Laura Łącz, Filip Chajzer, Marcin Prokop oraz Natalia Siwiec. Takie spotkanie to znakomity pomysł na urozmaicenie imprezy andrzejkowej wróżbami z Kart tarota lub zabawy organizowanej z okazji zbliżającego się Halloween. Przyjemnie jest poznać kogoś, kogo widuje się na pierwszych stronach gazet i przekonać się o tym, że również taka osoba chce wiedzieć, co dobra wróżka ma do powiedzenia na temat jego losu.

Zaproś wróżkę na event!


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżka, wróżka online, wróżenie, tarot online, dobra wróżka, wróżka Warszawa, wróżby, wróżby online, wróżby z kart tarota,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności