Wróżby na telefon...postaw tarota...

Wróżby na telefon...postaw tarota...
 

Wróżby na telefon

Stoisz na rozstaju dróg? Nie wiesz, jaką decyzję podjąć? Dręczą cię wątpliwości? Zapewne trafiłaś na moją stronę "przez przypadek", ale podobno w życiu nie ma przypadków. Spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy w mniejszym lub większym stopniu mają jakieś znaczenie dla naszych spraw. Spotkanie ze mną i moimi Kartami Tarota rownież może przynieśc Ci jakiś określony cel. Wróżby na telefon to popularna i łatwo dostępna forma wróżenia, więc może to dobry czas żeby z niej skorzystać. Dla mnie i dla klienta taka wróżba na telefon czy spotaknaie osobiste na karty nie różni się w sensie jakości niczym, poza tym, że podczas wróżby na telefon klienta po prostu nie widzę. Niestety rzeczy mają się inaczej przy wróżbach online, gdzie opisanie bardzo szczegółowe tego co ma do przekazania wyrocznia z Kart Tarota jest niezwykle trudne, a po wróżbie online jest wciąż duzo pytań i wciąż mało odpowiedzi, dlatego zadzwoń i umów się na seans tarota w Warszawie albo skorzystaj z wróżby na telefon.

Wróżka na telefon, czyli kim jestem

Nazywam się Anna Kempisty i jestem wróżką, tarocistką, tłumaczem snów. Na codzień spotykam się z klientami na seans tarota w Warszawie w moim gabinecie wróżb. Ale moja przygoda z kartami zaczęła się ponad dwadzieścia lat temu od deklaracji, że chcę pomagać ludziom. Wróżenie dla mnie osobiście to nie tylko Tarot, ponieważ przez całe moje życie przewijają się prorocze sny i to one najwcześniej przepowiadały mi przyszłość. Swojego rodzaju Sennik, który czasem jak ściśle okreslony kod zawiera w sobie moc wiedzy, a czasem dość realnie odzwierciedlał rzeczywistość, która za chwilę miała się wydarzyć. Uznałam, że wróżby z kart Tarota doskonale uzupełnią moją zdolność przepowiadania przyszłości na podstawie snów. Przy wróżeniu kiedy wykorzystuję karty tarota, łączę je dodatkowo z Twoją datą urodzenia. W ten sposób jestem w stanie udzielić ci bardziej szczegółowych informacji – lepiej poznać sytuację i miejsce, w którym aktualnie się w życiu znajdujesz, oraz wyraźniej zrozumieć, co czeka cię w przyszłości. To ciekawe, ponieważ wróżki korzystają z wiedzy zawartej w numerologii analizując daty urodzenia. Ja natomiast korzystam z wiedzy zawartej w dacie urodzenia przeliczając ją na Karty Tarota na Arkana Większe. Moje klientki mieszkają w różnych rejonach Polski i świata. Czasem nie jest możliwe umówienie się na wróżenie osobiście, bo zwyczajnie jest dla nich zbyt daleko. Dzieki temu że mamy internet, telefony świat staje się mniejszy, a usługi wróżenia na telefon bardziej dostępne nawet jesli ktoś mieszka w Los Angeles w Kaliforni czy w Toronto w Kanadzie. Wróżki na telefon to wygodne korzystanie z wróżenia w dzisiejszych czasach, bo wciąż nic nie zastapi rozmowy człowieka z drugim człowiekiem o sprawach najważniejszych, bo dotyczących naszego życia. To dlatego nie jestem zwolenniczką wróżb online. Wróżby na telefon pozwalają na dokładniejszą analizę problemu, a także możliwość zadania pytań, które pojawią się w trakcie wróżenia z kart Tarota.

Skorzystaj z wróżby na telefon i odkryj co czeka Cię w życiu.

Wróżby na telefon – dowiedz się, jaki los jest Ci pisany

Internet obfituje w usługi portali wróżkowych gdzie pracują liczne wróżki na telefon. Jednak jak w natłoku takiej oferty wybrać jedną zaufną wróżkę na telefon ? To może być trudne, dlatego polecam opinie moich klientów na temat moich usług. Wiem, że polecają sobie moje usługi wróżenia z Kart Tarota przez telefon klientki w Anglii, Berlinie, na różnych forach dyskusyjnych również w USA, ale oczywiście w Polsce również. Zaufanie, osób które mnie nim obdarzyły i moje doświadczenie w zawodzie wróżki to gwrancja dobrej wróżby na telefon dla Ciebie. Karty tarota odkryją, jaki los jest Ci pisany, i odpowiedzą nawet na bardzo szczegółowe pytania. Mogą również zasugerować jaki kierunek działania będzie dla Ciebie najlepszy. Najbardziej popularne są wróżby miłosne, ale oczywiście klienci pytają też o to czy osoba, którą obdarowałaś lub obdarowałeś uczuciem, jest tego warta? Czy uda Ci się zajść w ciążę? Czy inwestycja, którą planujesz, przyniesie zyski? Czyli stawianie kart na biznes. Karty tarota nie boją się konkretnych pytań!

Ale pamiętaj: karty Tarota nie zawsze udzielają gotowej recepty na życie. Pokazują, wskazują, dają do myślenia i zmuszają nas do zastanowienia się nad naszym życiem. To od nas koniec końców zależeć będzie, co zrobimy z uzyskaną wiedzą – czy uda nam się wiele zdziałać i przekuć wskazówki kart w dobro.

Wróżenie na telefon – jak się skontaktować

Dane kontaktowe

Umów wróżbę online, lub wróżbę przez telefon:

Wróżby na telefon: +48 696 410 995
Umów seans tarota w godz. 9:00-21:00

Tel. +48 22 618 51 40 lub SKYPE: anna_kempisty
Umów seans tarota w godz. 9:00-21:00

E-mail: tarot8@wp.pl
Adres: Małachowskiego 10A/23
Marki k/Warszawy

Adres: Salonik Wróżb
Radzymińska 204
03-674 Warszawa

Serdecznie zapraszam – wróżka Anna Kempisty, wróżby online i na telefon.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżby na telefon, wróżenie z kart, wróżka, wróżby online,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności