Wróżby miłosne - gdy miłości brakuje

Początek każdego związku to zauroczenie i plany na przyszłość, co jednak gdy tej miłości zaczyna brakować?

Wróżby miłosne - gdy miłości brakuje
 

Początek każdego związku to zauroczenie i plany na przyszłość, co jednak gdy tej miłości zaczyna brakować?

Wróżby miłosne

Na początku każdego związku pojawia się zauroczenie, fascynacja i często w takim momencie powstają plany na przyszłość. Dwoje ludzi nie wyobraża sobie życia bez siebie. Wtedy wróżki często stawiają karty na wróżby miłosne, ponieważ klientki chcą potwierdzenia, że spotkały tego jedynego. Z czasem jednak okazuje się, że motyle w brzuchu i patrzenie sobie w oczy nie wystarcza.  Wtedy o wróżby miłosne proszą osoby, które doświadczają w związkach trudności i kłopotów. Zamiast miłości pojawia się rozczarowanie i żal, a wróżba miłosna ma być odpowiedzią na pytanie: czy z tej miłości coś jeszcze będzie. Gorzej jeśli w związku są już dzieci. Wtedy wróżby  mogą być bardziej skomplikowane, bo dotyczą całej rodziny.
         

Wróżby miłosne, gdy miłości brakuje

Co powoduje, że w związku panuje niechęć i upór, a kłótnie są na porządku dziennym. Trudnym zadaniem każdego wróżbity jest więc przekazanie klientowi jakie przesłanie niosą wróżby miłosne, gdy tej miłości zwyczajnie nie ma. Wróżka musi być dobrym psychologiem i osobą niezwykle empatyczną, która wie, że niszczące i złe emocje, które zbierają się w związku latami tworzą coraz większą przepaść między dwojgiem ważnych kiedyś dla siebie ludzi. Być może jedno z małżonków zdecyduje się na przeprowadzenie rozwodu.

Prośbę o wróżby z kart tarota w moim gabinecie lub prośbę o wróżenie online kierujesz najczęściej w chwili gdy masz kryzys w swoim życiu. Nie wiesz co robić i czy jakakolwiek decyzja będzie dobra, jakie będzie miała konsekwencje w przyszłości. Szukasz odpowiedzi w przepowiedni z Kart Tarota. Czujesz, że wróżka czy wróżbita zna odpowiedzi na Twoje trudne pytania, że odpowiednio Cię pokieruje, wskaże odpowiednie rozwiązania. Właściwie wystarczy telefon do wróżki, bo przecież wróżby z kart tarota możesz umówić na telefon bez konieczności wychodzenia z domu.

Rozwód czy walka o związek to trudne pytanie. Być może tarot wskaże Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz. A ponieważ nadzieja umiera ostatnia jest szansa, że los zapisał w Twoich gwiazdach szczęście jeszcze w obecnym związku lub szczęście w miłości na przyszłość z kimś innym. Może w Twoim związku pojawił się tylko kryzys, a wróżka podsunie Ci rozwiązanie jak go przetrwać. W swoich kartach często widzę, że codzienne obowiązki, rutyna i rozczarowania wpływają na brak chęci walki o miłość. Czasem w związku pojawia się zdrada. Karty tarota przepowiadają przyszłość dla dwojga ludzi bardzo dokładnie. Niestety zdarza się, że widzę w kartach tarota rozpad związku, rozwód czy separację oraz to, że nie każdy kryzys w związku można przezwyciężyć.

Postaw tarota na wróżby miłosne

Życie jest trudne, ale kto powiedział że będzie łatwo. Niektórzy całe życie szukają swojej drugiej połówki jabłka i wciąż mają nadzieję, że uda się im ją spotkać. Niektóre klientki zwłaszcza te po rozstaniach lub te, które przekroczyły już swoją osiemnastkę parę lat temu, które mają obawy że zostaną same, że zegar biologiczny bije na alarm często pytają czy spotkają miłość w swoim życiu. I żeby nie było tak całkiem, że jest źle na tym świecie bez miłości mam kilka przykładów na cudowne zakochanie, które wcześniej przepowiedziały moje karty tarota, a ja sama okazałam się dobrą wróżką zwiastującą tą gorącą miłość.

Najszybsza była wróżba z lutego, która już w marcu przyniosła mojej klientce wyczekiwanego ukochanego, z którym obecnie jest już w szczęśliwym związku małżeńskim. Inna Pani po 3 latach od pierwszej wizyty w moim gabinecie wróżb umówiła się na kolejne spotkanie z kartami tarota, by zapytać o kilka kwestii życiowych, ale przy okazji, by pochwalić się nowym fajnym mężem i ich wspólnym dzieckiem. Ale czasem wpadają do mnie na wróżenie klientki by zapytać o zupełnie inne sprawy niż miłość. Sprawy zawodowe, kariera to dla nich coś najważniejszego w tym momencie, dlatego na tym skupiają się podczas wróżby z kart tarota czy wróżeniu z dat urodzenia.

Ale karty pokazują co chcą i kiedy chcą...Pani zachwycona przepowiednią o cudownej karierze zawodowej, awansie i zrealizowaniu swoich planów projektowych w firmie zdziwiła się kiedy jej powiedziałam, że to wszystko to nic dla niej za chwilę nie będzie znaczyło, ponieważ jej głowę zaprzątną inne ważne sprawy. Prawie się obraziła na mnie za tą drugą część wróżby, ale kilka miesięcy później kariera poszła w odstawkę, bo czymże są sprawy zawodowe wobec wielkiej miłości, która właśnie z dużym impetem weszła w jej życie. Pani zaczęła przygotowania do ślubu, więc to na pewno miłość jej życia.


Osoby, które mieszkają za granicą w Londynie, Berlinie, Amsterdamie, Dublinie lub daleko od Polski w Nowym Jorku, w stanie Kalifornia, Los Angeles, stanie Teksas, Iowa również korzystają z moich wróżb na telefon. Nazywam się Anna Kempisty i jestem dobrą wróżką, tarocistką, tłumaczem snów. Zapraszam Cię na wróżenie z kart tarota oraz z dat urodzenia.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności