Wielki horoskop na 2016 rok

Wielki horoskop na 2016 rok
 

Przeczytaj, co będzie się działo w 2016 r. - Przepowiednia dla Polski

Wielki horoskop na 2016 rok przygotowała dla Czytelników Faktu wróżka Anna. Pochodzi z rodziny, w której kobiety mają dar jasnowidzenia. I w kolejnych pokoleniach dziedziczą dar czytania przyszłości z kart. Miewa sny, które później czy prędzej stają się rzeczywistością. Po prababci zielarce odziedziczyła talent do kontaktów z tym, co przed naszymi zmysłami pozostaje ukryte, środkiem porozumiewania się z podświadomością są dla niej karty tarota. Choć jest wróżką z wieloletnim doświadczeniem, jak sama pisze, ciągle zdumiewa ją, jak trafne są jej wróżby.

GOSPODARKA

Będziemy obserwować projekty, które mają postawić Polskę w jednym rzędzie z innymi dobrze rozwijającymi się państwami. Niestety, okaże się, że realizacja tych projektów jest daleka od ideału i nie kończy się efektami, jakie założono. Generalnie sprawy gospodarcze będą dość problematyczne i skomplikowane, a w wielu przypadkach wyprowadzenie gospodarki na prostą okaże się zbyt kosztowne. Po 2016 r. może się okazać, że niektóre pieniądze zostały zmalwersowane.

NASTROJE

Zaczynamy od kiepskiego nastawienia do polityków. Wielu Polaków upatrywało w nowym rządzie szansy na lepsze życie, ale teraz mają wątpliwości czy to naprawdę możliwe. Choć w 2016 emigracja może być słabszym zjawiskiem, nie wyklucza to jednak zakładania przez Polaków firm lub inwestowania pieniędzy za granicą. W perspektywie kilku, kilkunastu lat okaże się to bardzo dobrym posunięciem. To zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie na emerytalną przyszłość.

POLITYKA

2016 w Polsce to głównie rok przepychanek na scenie politycznej. Na porządku dziennym będzie udowadnia nie sobie przez polityków, kto jest lepszy, a kto gorszy, wytykanie potknięć i złych decyzji. Karty wskazują jednoznacznie, że należało tak naprawdę wszystkich polityków wymienić na zwykłych ludzi. Wtedy polityka państwa zdecydowanie odnosiłaby się do spraw każdego obywatela.

BEZPIECZEŃSTWO

Wciąż czekają nas niepokojące wiadomości ze świata. Migracje ludności będą wzbudzać obawy mieszkańców Europy. Polska nie jest jednak narażona na niebezpieczeństwo. W 2016 r. kobieta, która walczyć będzie o poprawę bezpieczeństwa wielu krajów Europy. Najprawdopodobniej z tej walki się wycofa.

DONALD TUSK

Nie będąc pewnym swoich politycznych losów, Donald Tusk będzie układać dla siebie plan awaryjny. Okaże się jednak, że nie będzie musiał z niego korzystać. Karty Tarota wskazują, że przeciwnicy polityczni będą chcieli zafundować mu niebezpieczne dla niego sytuacje, wyjdzie jednak z opresji obronną ręką. Nadal będzie aktywny politycznie.

JAROSŁAW KACZYŃSKI

Karty mówią, że będzie obserwować małą skuteczność swoich działań, w związku z tym w pewnych momentach będzie się chciał posłużyć wsparciem i pomocą innych osób (ze swojego ugrupowania). Przez chwilę znaczącą rolę będzie odgrywała kobieta. Niestety, nie będzie mieć wystarczającej siły przebicia i Jarosław Kaczyński, bardzo rozczarowany, z jej pomocy będzie musiał zrezygnować. Poszuka innej osoby do forsowania swoich koncepcji. Pomocny okaże się mężczyzna.

RYSZARD PETRU

Polacy będą się zastanawiać, na ile realna jest jego polityka. Znajdą się tacy, którzy obserwując jego działania będą w stanie za nim pójść, jednak tłumów za sobą nie pociągnie. On sam będzie próbował zaistnieć w święcie polityki ze zmiennym szczęściem. Będą momenty, w których zdecydowanie będzie miał dość walki politycznej, może nawet zastanawiać się nad rezygnacją. Na swoje pięć minut musi niestety poczekać, po czym i tak okaże się, że nie jest na topie. Spokojnie, ponownie zajmie się biznesem.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności