Tarot TAK NIE

Tarot TAK NIE
 

Wróżba Tarot TAK NIE

Od czasu do czasu klienci proszą mnie o krótką wróżbę z Kart Tarota i oczekują odpowiedzi TAK lub NIE. Chcieliby uzyskać prostą odpowiedz, bo sądzą, że ona wystarczy do podjęcia ważnych decyzji. Takie podejście do wróżenia jest jednak co najmniej lekkomyślne i nie powinno mieć miejsca. Wróżba Tarot TAK NIE ogranicza Twój dostęp do pełnych informacji i w świecie ezoteryki taka wróżba nie powinna być brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Zastanów się więc czy wróżba Tarot TAK NIE jest dla Ciebie odpowiednią wróżbą w sytuacji kiedy masz ważne sprawy do załatwienia?

Dlaczego wróżba Tarot TAK NIE nie da Ci pełnej odpowiedzi?

Wróżba TAK NIE da tak naprawdę tylko częściową odpowiedz na pytanie, ponieważ nie powie o zagrożeniach czy innych ukrytych sytuacjach, o których klient powinien wiedzieć. Zaburza to prawidłową ocenę Twojej sytuacji. W każdej sytuacji wolimy wiedzieć na czym stoimy, by w pełni świadomie decydować. Jaki seans ma wróżba tarot TAK NIE jeśli zawęża naszą wiedzę. Twoje sprawy są ważne i nie decyduj się na ubogą wersję takiej wróżby. Oczywiście nie neguję wróżby Tarot TAK NIE, na niektóre pytania ciężko uzyskać bardziej analityczną odpowiedź. Chcąc jednak uzyskać odpowiedź na bardziej złożone pytania przy podejmowaniu ważnych decyzji w życiu warto pokusić się o wróżbę z kart Tarota udając się do wróżki osobiście lub korzystając z wróżby na telefon.

Wróżba Tarot TAK NIE

Życie jet przewrotne jak to zwykle bywa, a analiza naszych spraw bardzo skomplikowana. Powinnaś ustalić wszystkie fakty i okoliczności na podstawie wróżby z kart Tarota. Wróżba Tarot TAK NIE pozostawia w rezultacie więcej pytań niż odpowiedzi. Nie decyduj o sobie w sytuacji kiedy nie masz pełnej wiedzy na swój temat. Niestety z mojej praktyki zawodowej jako wróżka wynika, że zbyt wiele osób, zbyt szybko i bez zastanowienia chce się zdecydować na takie stawianie kart Tarota TAK NIE. Może to nasze prędkie życie dyktuje pewien rytm załatwiania spraw, ale w przypadku wróżby nie  może to mieć zastosowania. "Pani tylko tak szybko rzuci te karty" - mówi do mnie kolejna osoba tego dnia w telefonie. Ręce opadają, bo tak szybko nie wychodzimy za mąż, nie inwetujemy, nie wysyłamy dzieci do szkoły, nie znajdujemy mężczyzny swojego życia.....Na wszystko w naszym życiu po prostu cierpliwie czekamy. Wszystko ma swój czas i miejsce i wrozba również. Lub odbieram kolejnego sms i w nim ta sam prośba, by szybko załatwić sprawę kartami. I znowu ręce opadają, bo na taki sam pomysł potrafi wpaść kilkadziesiąt osób dziennie. Wtedy zastanawiam się czy to jeszcze moja praca czy już jakieś dziwne zjawisko, nad którym ja i świat nie panujemy. Zastanawiałam się, czy to może portale z wróżkami wytworzyły nowe przyzwyczajenie w klientach, że wszystko w życiu można załatwić krótkim jednym pytaniem...lub czy to może zwyczajnie brak  refleksji nad własnym życiem...

Moja znajoma chciała kupić samochód i zależało jej na odpowiedzi czy samochód jest w doskonałej formie technicznej. Odpowiedz była zgodna z prawdą: czyli, że TAK. Gdyby w tamtym momencie znajoma zakończyła wróżenie nie dowiedziałaby się, że ten samochód nie przyniesie jej zadowolenia, ponieważ zostanie skradziony. Wróżba dla mojej znajomej była obszerna, dlatego miała okazję dowiedzieć się, że powinna wycofać się z transakcji, co też uczyniła. Samochód kupiła inna osoba, która miał duży dystans do wróżb i nie ufała żadnym przepowiedniom. Samochód został skradziony po ponad roku od jego zakupu. Czasem zła wróżba zaklęta jest w przedmiotach pomimo, że kuszą wyglądem i sprawiają wrażenie trafionego zakupu, ale to już inny temat.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności