Szczęśliwa Trzynastka z Sympatia.pl czyli wróżby dla singli.

Szczęśliwa Trzynastka z Sympatia.pl czyli wróżby dla singli.
 

Trzynaste urodziny portalu Sympatia.pl

Kiedy portal Sympatia.pl hucznie świętował w Warszawie swoje trzynaste urodziny – a ja razem z nimi świętowałam ten dzień oczywiście jako wróżka z nieodzowną talią Kart Tarota. Odpowiadałam na pytania singli, próbując im pomóc znaleźć własną ścieżkę życia i, oczywiście, upragnioną miłość.

Trzynastka – wcale nie taka pechowa

Sympatia.pl, portal należący do grupy Onet, 2 października tego roku zorganizował w warszawskim klubie ROOM13 imprezę dla singli. Wszystko po to, żeby uczcić trzynaście lat działalności, a przy okazji pomóc znaleźć tego jedynego lub tę jedyną – także przy pomocy wróżki i jej kart!

W poszukiwaniu miłości – spotkanie z wróżką

Jedną z atrakcji urodzin zorganizowanych przez Sympatię było spotkanie z wróżką tarocistką. Stawiałam karty tarota gościom i odpowiadałam na pytania – nie tylko te dotyczące miłości. Naprawdę sporo osób zdecydowało się skorzystać z tej możliwości, mimo że część z nich nigdy u wróżki nie była – z różnych powodów. Część jakoś nie miała okazji, część po prostu z pewnym powątpiewaniem podchodzi do wróżb i wróżenia. Przypuszczam, że udało mi się przełamać sceptyczne nastawienie przynajmniej niektórych z nich.

Szukasz miłości? Skontaktuj się ze mną!

Ty też możesz dowiedzieć się, jakie przepowiednie przygotował dla ciebie los – skontaktuj się ze mną: wróżby na telefon albo umów na osobiste spotkanie z moimi Kartami Tarota w Warszawie w Gabinecie Wróżb.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności