Moja pierwsza książka o kartach Tarota

 Moja pierwsza książka o kartach Tarota
 

Moja pierwsza książka o kartach Tarota

Tarocistka i jasnowidz -  Anna Kempisty
Właśnie powstała moja pierwsza książka o kartach Tarota.
Karty Tarota znają los każdego z nas. To jedno z moich przesłań, dlatego postanowiłam podzielić się z wami historiami pisanymi przez karty Tarota.
Swój dar jasnowidzenia odkryłam dość wcześnie mając zaledwie kilka lat. Podczas snu doświadczyłam wtedy pierwszej wizji dotyczącej narodzin.
Dość szybko okazało się, że tamta wizja sprawdziła się w rzeczywistości. Dziś jestem ekspertem  w przepowiadaniu przyszłości z kart Tarota oraz z dziedziny parapsychologii. Nieodłącznie w moim życiu towarzyszy mi również zjawisko śmierci, które odczytuję na długo przed jej nadejściem.

Sekrety ukryte w kartach Tarota

W książce zdradzam sekrety różnych zjawisk ezoterycznych związanych z czytaniem kart Tarota, czytaniem snów jak i informacjami uzyskanymi z innego wymiaru. Tarot jest niesamowitą skarbnicą wiedzy o nas samych. W książce odkrywam sekrety ukryte w Tarocie.

Kulisy mojej pracy z kartami Tarota, ze snami i wizjami

Czy wizje, sny i to co pokazuje Tarot istnieją na prawdę?! W mojej książce ukazuję kulisy mojej pracy. Opisuję jakie realne odczucia np uczucie topienia czy zapachy można poczuć w trakcie seansu. Ruszające się obrazy mówiące o tym co ma się wydarzyć. Pokazuję pracę z intuicją i jak ona się rozwija podczas pracy z klientami. Realne szczegóły i symbolika, która jest ważna np przy odkrywaniu kto jest mordercą potwornych zbrodni. Mam nadzieję, że podzielę się z Tobą w ten sposób niesamowitą aurą drugiej strony mojego życia. Zobaczysz mój sposób postrzegania pozazmysłowego.  

To nie jest kolejna książka o Tarocie

To nie jest kolejna książka o Tarocie, wróżeniu, przepowiadaniu przyszłości - to moje doświadczenie i praktyka. Mam nadzieję, że przygotowałam dla Ciebie ten wyjątkowy zbiór mistycznych doświadczeń i prawdziwych historii moich klientów, by mogły być one dla Ciebie przede wszystkim drogowskazem w odkrywaniu wiedzy o Tarocie. Chcę podzielić się swoją wiedzą o odkrywaniu przyszłości, żeby pokazać niesamowitą energię, która istnieje poza zmysłami.
Być może poznasz pierwsze znaczenia kart Tarota odkrywane historiami pełnymi bólu, cierpienia i miłości.
Być może któraś historia to również Twój emocjonalny zapis. W książce podzielę się z Tobą zaledwie częścią mojej wiedzy, ale mam nadzieję, że ten inny świat wiedzy ezoterycznej pochłonie Cię bez reszty. Pomoże Ci rozbudować Twoją intuicję, że otworzy Ci szeroko oczy na świat. Może spowoduje, że zechcesz w tym świecie pozostać na dłużej.

Niesamowite historie zawarte w kartach Tarota

Odkryłam dla Ciebie niesamowite 22 historie moje i moich klientów. Szokujące, powodujące, że Twoje widzenie świata być może nie będzie już takie samo. Jeśli pragniesz rozwinąć swoje zdolności paranormalne to ta książka będzie dla Ciebie dobrym wstępem do pracy z intuicją i nauką wróżenia z Tarota.

Tarot zna los każdego z nas!

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności