Jaką wróżkę polecacie?

Jaką wróżkę polecacie?
 

Jaką wróżkę polecacie?

„Wybieram się do wróżki, ale szukam sprawdzonej. Możecie polecić kogoś dobrego?”
„|Zależy mi na takiej wróżce, u której ktoś już był i wie, że wszystko się sprawdza.”
„Potrzebuje pilnie wróżby, ale boję się, że ktoś nagada mi bzdur. Szukam tylko wiarygodnych wróżek Polećcie kogoś dobrego”.

Gdy w internetową wyszukiwarkę wpisujemy hasło: „Jaką wróżkę  polecacie” pojawia się prawie 160 tysięcy wyświetleń. Ludzie wymieniają się nazwiskami znanych wróżek, kontaktami, często same wróżki się reklamują. Brzmi trochę przerażająco, bo jak w tym zalewie propozycji i informacji znaleźć kogoś dla siebie? Szczególnie, że z wróżką jest jak z psychologiem, nie każdemu będzie pasować ta sama. Nie z każdą poczujemy chemię, nie każda nam się sprawdzi. Czym się kierować?


Jaką wróżkę polecacie?
Mimo wszystko opinie innych o dobrych wróżkach mogą być pomocne. Osoba, która skorzystała i jest zadowolona często zostawia dobrą opinię o wróżce w necie. Znajdziecie je na forach internetowych i grupach na Facebooku, gdzie niemal codziennie ktoś pyta: „Jaką wróżkę polecacie?”. Jeśli ktoś pisze krótko: „Ta wróżka się sprawdziła”, a wy chciecie dowiedzieć się więcej, napiszcie do tej osoby prywatną wiadomość. Dla wielu ludzi wróżenie to intymna sytuacja i publicznie nie będą się chwalić tym że korzystają z usług jasnowidzów, wróżek…. Od takiej osoby rekomendację świetnej wróżki otrzymasz najszybciej w prywatnej rozmowie.

Warto czytać też opinie na stronach samych wróżek– niektóre z nich udostępniają opinie swoich klientów.

Innym sposobem jest pytanie wśród znajomych. Wbrew pozorom wiele osób korzysta z usług tarocistów i wróżbitów i nie ma nic wstydliwego w pytaniu o to.

Są na Facebooku również grupy wróżbiarskie- ludzie zadają pytania, wróżki – nieodpłatnie– odpowiadają. Często to też dobry sposób, żeby znaleźć kogoś dla siebie i zamówić u niego indywidualną wróżbę.

Jaką wróżkę polecacie?

Niektórzy twierdzą, że warto polecać tylko doświadczone wróżki, które są na rynku od lat. Niekoniecznie. Wciąż dorastają młode ezoteryczne talenty, czasem warto im też dać szansę.
Spotkałam się też z opinią, że dla niektórych osób prawdziwa wróżka to taka, która używa imienia i nazwiska. Jednak wiele osób korzysta z usług wróżki, które noszą pseudonim. Myślę jednak, że tutaj nie ma reguły.

Jaka wróżkę polecacie?
Sam talent nie wystarczy, bo wróżka i klient muszą sobie odpowiadać energetycznie. To jest coś jak chemia między ludźmi– z jednymi to mamy, z innymi nie. I choć nie powinno się wróżyć sobie u wielu osób,  czasem to jest jednak kwestia prób i błędów. Bo może się okazać, że ktoś polecił wam cudowną wróżkę, która dla was… wcale nie jest cudowna.

Szukajcie najlepszych wróżek, u których poczujecie się dobrze, bezpiecznie, od których dostaniecie nie tylko suchą informację, ale też pomysły, jak wybrnąć z tego, co złe, jak zmienić sytuację na lepsze. Szukajcie tych, które potrafią też was słuchać i po których widać, że chcą wam pomóc.

Jaką wróżkę polecacie?
Taką, od której poczujecie dobrą energię.
I taką, od której wychodzicie z nadzieją.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności