Dobra wróżka z Warszawy

Dobra wróżka z Warszawy
 

Dobra wróżka z Warszawy

Klienci wybierając się do gabinetu wróżki często pytają z jakich kart będą im stawiane wróżby. Każda z wróżek, nie tylko w Warszawie, ma swoje indywidualne preferencje co do form wróżenia z kart Tarota czy z kart klasycznych, anielskich, kart runicznych.... Każda z nas kocha inną wersję wróżenia. Każda z wróżek ma również swój indywidualny charakterystyczny tylko dla niej rytm pracy z klientem. Moją pasją od ponad 20 lat są karty Tarota. Na ich podstawie stawiam profesjonalne wróżby z kart Tarota. Na seansie w gabinecie stosuję również przeliczanie dat urodzenia na Arkana Większe kart Tarota. To niezwykle rzadka metoda wróżenia, ale w datach urodzenia mamy zapisane najważniejsze wydarzenia jakich w życiu dotykamy; uczucia, miłość, rozstanie, rozwód, praca czy finanse. To pasjonujące jak wiele w sobie z naszych spraw kryją liczby i karty tarota, jak łatwo odczytać tam czyjś charakter, czyjś los, czyjeś przeznaczenie. W datach urodzenia widać często naszych bliskich, a nawet ich losy, które ściśle splatają się z naszą drogą życiową. Wróżenie to magia, która wciąż zaskakuje, bo odkrywa nowe horyzonty. Jako dobra wróżka z Warszawy, zapraszam Cię na profesjonalną wróżbę z Kart Tarota. Chcesz zapytać co jest zapisane w Twojej dacie urodzenia to zapraszam do mojego klimatycznego Salonu Wróżb w Warszawie na Targówku/Zaciszu przy ul. Radzymińskiej. Tam w spokojnej atmosferze razem z kartami Tarota zobaczymy jak wygląda wróżba dla Ciebie na życie i jak dalej powinnaś tym życiem pokierować.

Dobra wróżka Anna Kempisty

Nazywam się Anna Kempisty i jestem profesjonalną tarocistką i dobrą wróżką z Warszawy oraz tłumaczem snów. Kobiety w mojej rodzinie posiadały i posiadają również zdolności przepowiadania przyszłości na podstawie snów i na podstawie kart Tarota. Moje zdolności są więc dziedziczne. Moja rodzina mieszka w różnych częściach Polski i tam można się ze mną spotkać okazjonalnie. Moje rodzinne miasto Gdynia czy Gdańsk w którym mieszkałam z rodzicami czy okolice Przasnysza gdzie spędzałam wcześniej każde lato w wakacje to miejscowości, w których możesz spotkać się ze mną na seans tarota. Na codzień jednak spotkasz mnie w Warszawie w moim gabinecie wróżb. Tutaj gwarantuję ci zaciszną atmosferę gdzie zapytasz o wszystkie trudne dla ciebie sprawy lub decyzje. W oparciu o przepowiednie z kart tarota dowiesz się jak ułożą się dla Ciebie sprawy uczuciowe, jak dalej potoczy się twój związek i czy twój partner czy partnerka jest dla ciebie odpowiednią osobą do budowania wspólnej przyszłości. Zajrzę w datę urodzenia osoby, którą kochasz, przeliczę ją na Arkana Większe Kart Tarota i w ten sposób sprawdzę jaki ta osoba ma charakter, jakie predyspozycje zawodowe lub talenty posiada. Dowiemy się z jakiej rodziny pochodzi oraz czego po tej osobie możemy się spodziewać w przyszłości. Sprawdzimy czy Karty Tarota pokazują ślub czy może rozwód. Skorzystaj z porady dobrej wróżki z Warszawy już dziś i dowiedz się co kryje przed Tobą przyszłość.

Postawię karty tarota na Twoje sprawy miłosne, rodzinne, sprawy urzędowe lub jaki będzie dla Ciebie wynik sprawy w sądzie jeśli akurat się rozwodzisz lub masz inny kłopot np. dzielisz spadek lub masz sprawę o podział majątku. Czasem mamy wybór i karty pokazują w którym momencie możemy o sobie bardziej decydować. Mówię wtedy o takiej sytuacji. To moment, w którym masz możliwość podjęcia takiej lub innej decyzji, ale każda z nich będzie miała jakieś konkretne konsekwencje. Na podstawię kart tarota dokładnie określę jakie to będą konsekwencje.

Przy okazji seansu zapytam Cię o sny. One są odzwierciedleniem naszych problemów, niepokojów i po nich najszybciej zaobserwujemy co jest dla nas największym zmartwieniem. Jestem profesjonalnym tłumaczem snów. Dobra wróżka jest jak sennik. Znam znaczenia symboli sennych, ale często różnią się one od tych symboli tradycyjnie zapisanych w ładnie wydanym senniku. Wytłumaczę twój sen i powiem czy jest on proroczy czy ostrzegający. Powiem ci co dokładnie oznacza twój sen i jaka tkwi w nim dla ciebie odpowiedź czy przesłanie. Sen to klucz do twojego wnętrza, ale daje tez odpowiedzi na przyszłość. Od wielu lat tłumaczę sny z dużym powodzeniem i od wielu lat stawiam tarota na ludzkie problemy. Moje wróżby z kart Tarota się sprawdzają dlatego masz gwarancję uzyskania w moim gabinecie profesjonalnej porady od sprawdzonej dobrej wróżki z Warszawy.

Wróżby na telefon

Nie mieszkasz w Warszawie czy okolicach Warszawy i masz do mojego salonu wróżb zbyt daleko by tu przyjechać? Nie szkodzi. Zapraszam Cię na wróżby na telefon. To doskonała forma wróżenia i pod względem jakości nie różni się od spotkania w gabinecie wróżki. Podczas wróżby na telefon wyjaśnimy wszystko to o co chcesz zapytać. Wróżka na seansie każe przekładać karty, bo to taki rytuał, ale ja przełożę karty za Ciebie. Twoja energia i tak krąży wokół kart, ponieważ stawiamy je na Twoje sprawy.

Czasami klienci pytają o wróżby e-mail, głównie te osoby, które mieszkają daleko i nie mają możliwości przyjść osobiście na seans w Warszawie. Zastanawiają się czy wróżba online byłaby dla nich odpowiednia? Ja zawsze odpowiadam że nic nie zastąpi rozmowy z wróżką, choćby przez telefon. Tu wszystko dzieje się na żywo. Tu masz możliwość dopytania o nowe sprawy, przepowiednie na bieżąco. Bo karty potrafią zaskakiwać i możesz otrzymać wróżbę której się nie spodziewasz. Karty Tarota leżą rozłożone na stole więc masz możliwość zadać dodatkowe pytania. Przy wróżbie e-mail nie ma już takiej szansy. Po seansie składam karty. Ale są klienci, którzy są nieśmiali lub cenią sobie anonimowość, dla których kontakt bezpośredni lub telefoniczny z wróżką jest być może sytuacją, w której nie chcą się znaleźć. Wtedy wróżba onlina jest uzasadniona.

Wróżba na biznes

To nowy rozdział w dziedzinie ezoteryki, który ma coraz więcej zwolenników. Analiza rynku przez analityków jest często jak wróżenie z niczego. Dlaczego więc nie wybrać się do gabinetu wróżki po wróżbę na biznes. Można w ten sposób przeanalizować zatrudnione osoby czy firma będzie miała stopę zwrotu z powodu ich zatrudnienia i na jakim poziomie. Karty Tarota można zapytać o intencje i uczciwość wspólnika w biznesie. Dobrze jeśli takie pytanie jest zadane w odpowiednim czasie, a nie wtedy kiedy jest już za późno. Karty mogę postawić na umowy które są godne podpisania lub nie. Podczas wróżby na biznes można postawić na wszystko co tylko do głowy przyjdzie, a więc i na pomysły które są teraz tylko hipotetyczne, ale na których chciałoby się zarobić realne pieniądze. Karty można postawić na lokal w którym ma być siedziba firmy lub już jest, o flotę samochodową czy o kredyty, ich pozyskanie lub spłatę w chwilach kłopotów z płynnością. Karty Tarota umieją na takie pytania udzielać rzetelnej odpowiedzi. Inwestycje mają różne oblicza, dlatego mam sporo pytań w moim salonie wróżb o zakup mieszkania, zakup ziemi, założenie firmy czy zrobienie biznesu za granicą. Nawet czy możesz grać, inwestować na giełdzie chociaż to zmienny i kapryśny temat, wręcz jak hazard.

Dobra wróżka na event

Wróżenie w gabinecie w klimacie spokojnego seansu czy wróżby na telefon lub wróżby online, kiedy siedzisz w wygodnym fotelu w zaciszu własnego mieszkania to nie wszystkie możliwości porozmawiania z wróżką. Bardzo często jestem zapraszana na eventy, imprezy firmowe, okolicznościowe, wieczorki panieńskie czy zamknięte imprezy prywatne. To bardzo miłe doświadczenie poznawać wiele nowych osób, zawierać nowe znajomości. Zaproszenie wróżki na event to już norma. Na każdej imprezie firmowej dobra wróżka, tarocistka musi po prostu być! Imprezy odbywają się w dość ciekawych, a czasem oryginalnych miejscach. Począwszy od Zajazdów, Gościńców, gdzie goście bawią się na zewnątrz na dużych przestrzeniach i przyjeżdżają na takie pikniki z rodziną do hoteli z 5* gdzie obowiązuje etykieta, stroje wieczorowe gdzie króluje elegancja.

Brałam udział w evencie w Hotelu Intercontinental, gdzie odbywała się impreza zamknięta, w Hotelu Radisson Sas, w Hotelu Hilton, gdzie goście świetnie bawili się w otoczeniu wróżb. Pytania do kart dotyczyły kariery. Wróżyłam na evencie w Hotelu Victoria na Targach Medycyny Estetycznej. Eventy z wróżką odbywają się w całej Polsce. Miałam okazję wróżyć na imprezie firmowej w Bydgoszczy, na imprezach andrzejkowych w Łodzi, Kaliszu, Koninie, Poznaniu, w Starachowicach, ale większość imprez firmowych, eventów obsługuję w Warszawie w Klubach i pod Warszawą w Mszczonowie, Serocku, wróżyłam w hotelu MAZURKAS w Ożarowie Mazowieckim, w Zajeździe KLEPISKO w Legionowie, w Michałowicach k/Janek. Brałam udział w eventach andrzejkowych w Hotelu Windsor w Jachrance, w Villi Otwock. Jeśli organizujesz event dla polskich pracowników pracujących w firmie za granicą w Holandii, Anglii, Danii, Niemczech, Szwajacrii, Norwegii czy innym kraju w Europie lub w kraju egzotycznym i poszukujesz polskiej wrózki, która wezmie udział w tej imprezie zapraszam do współpracy.

Postaw tarota

Ostatnio dowiedziałam się, ze moja wróżba dotarła do miejscowości Dzierżoniów koło Wrocławia i okazała się być niezwykle pomocna. Dlatego przesyłam dobrą energię własnie do Dzierżoniowa :)

Zadzwoń i umów wizytę lub zrób rezerwację terminu na imprezę.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów

Anna Kempisty

Tagi: dobra wróżka Warszawa, wróżka na event, polska wróżka, wróżka, wróżka online, wróżby online, dobra wróżka, wróżenie, wróżby, wróżba z kart Tarota,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności