Dobra wróżka prawdę Ci powie

Dobra wróżka prawdę Ci powie
 

Wróżka prawdę Ci powie

Nie raz stajemy w życiu przed ciężkimi wyborami. Nasze życie to kręte ścieżki i nigdy nie wiemy, co kryje się za kolejnymi decyzjami. W takiej sytuacji najlepiej poradzić się osoby spoza całego galimatiasu, osoby która jest w stanie nam odpowiedzieć na pytanie – co dalej? Z pomocą przyjdzie wróżka.

Magia kart Tarota

Różnie ludzie podchodzą do tematu ezoteryki, niektórzy sceptycznie, innym jest obojętna jeszcze inni wierzą w moc, którą ezoteryka jest napełniona. Odpowiedzią na wiele pytań, są karty Tarota. Te 78 kart, jest w stanie odpowiedzieć na więcej pytań niż niejedna osoba jest w stanie pojąć. Dlatego jeżeli potrzebujesz porady, masz ciężką sytuację i stoisz na rozdrożu nie wiedząc w którą stronę podążać, wybierz się do wróżki – ona naprawdę będzie chciała Ci pomóc, doradzi którą alternatywę najlepiej wybrać i powie co będzie dalej.

Dobra wróżka - cechy

Wróżka jest przede wszystkim człowiekiem, stara się zrozumieć problemy i nie zbagatelizuje żadnej kwestii. Oto cechy jakie powinna posiadać dobra wróżka:

  1. Szacunek do drugiej osoby;
  2. Nie ocenianie sytuacji życiowej i wyborów;
  3. Otwartość, dzięki której człowiek czuje się swobodnie;
  4. Szczerość, czyli nie zatajanie tego co karty tarota powiedziały;
  5. Dawanie poczucia bezpieczeństwa;
  6. Przełamanie barier, czyli zapewnienie osoby o czystych intencjach, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zwierzyć się z dręczących problemów;
  7. Dobra wróżka powinna budować relację, dzięki której łatwiej będzie prowadziło się rozmowę;
  8. Nie unikanie trudnych tematów;
  9. Troska o drugą osobę;
  10. Empatia; 

Dobra wróżka to osoba, która rozumie swoje własne przeżycia, a także jest w stanie otworzyć się na krzywdy i problemy drugiej osoby!

 

Decydując się na wizytkę u wróżki obawiamy się, czy nie trafimy przypadkiem na oszustkę, czy też człowieka z którym nie będzie dało się po ludzku porozmawiać. To zupełnie naturalne wątpliwości, w końcu chodzi tu o podzielenie się życiem osobistym z obcą osobą. Jednak dobra wróżka, na pewno będzie wspaniałym doradcą. Potrafi uważnie słuchać i ma łatwość w prowadzeniu rozmowy. Przede wszystkim tarot jest jej życiową pasją, lubi spotkania z ludźmi i jest wyrozumiała.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżka, dobra wróżka, wróżka online, wróżenie, wróżby, wróżka Warszawa, wróżby online, tarot online, wróżby na telefon,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności